Zapisy

Udział w rozgrywkach może wziąć każda szkoła w Polsce. Liczba miejsc jest jednak ograniczona - zakwalifikować się mogą pierwsze 1024 szkoły, które poprawnie zarejestrują swoją PEŁNĄ reprezentację

Najważniejsze zasady udziału:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiesz czym jest Fortnite, albo dlaczego uczeń musi mieć ukończone 13 lat by grać? Zajrzyj do FAQ. Tam znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!


CO OBEJMUJE ZGŁOSZENIE?

1 - DANE ZAWODNIKÓW 

Żeby zarejestrować reprezentację szkoły w serwisie, a potem zgłosić ją do rozgrywek, niezbędne są dane uczniów:

  • imię i nazwisko
  • email
  • nazwa nicku w serwisie Discord
  • nazwa nicku w serwisie Epic Games (dla graczy Fortnite)
  • nazwa nicku w serwisie Warlegend (dla graczy Fortnite, to może być ten sam nick co w Epic Games)
  • nazwa nicku w serwisie Riot Games (dla graczy League of Legends)
  • nazwa nicku w serwisie Chess.com (dla graczy w Szachy)

W przypadku zgłaszania osób niepełnoletnich nauczyciel musi dysponować zgodą ich opiekunów prawnych na przekazywanie ich danych osobowych.

 

2 - POTWIERDZENIE PRACY W PLACÓWCE

Weryfikujemy, czy jesteś nauczycielem szkoły, którą podajesz przy rejestracji. Dlatego potrzebujesz podpisanego i podbitego przez Dyrekcję Twojej szkoły oświadczenia. 

Pełny regulamin rozgrywek tutaj.

 

3 - REJESTRACJA I ZAAKCEPTOWANIE ZGÓD

Po zgłoszeniu całej drużyny, zatwierdzeniu przez administrację szkoły oraz tożsamości nauczyciela, trzeba potwierdzić swoją rejestrację klikając w link otrzymany drogą mailową oraz zaznaczyć odpowiednie zgody. 

Jeżeli wszystkie dane się zgadzają, pozostaje już tylko oczekiwanie na rozpoczęcie rozgrywek, powodzenia!

 


CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ?

Discord: Każdy z uczniów uczestniczących w rozgrywkach dostaje mailowe zaproszenie do dołączenia do Discorda Predator Games. Discord to popularny wśród młodzieży i graczy komunikator tekstowy oraz głosowy. Jeżeli także chcesz być na bieżąco z rozgrywkami, zapraszamy i Ciebie na Discord! Prowadzimy tam komunikację między graczami, ale także ogłaszamy ważne terminy, zmiany czy wyniki.

 

 


Pakiet powitalny: Aby otrzymać pakiet powitalny, reprezentacja musi znaleźć się wśród pierwszych 1024 prawidłowo zarejestrowanych w serwisie, zgodnie z Regulaminem Serwisu. Oznacza to, że  wykona następujące czynności:

 

 

 

1. na koncie w sekcji "Moja szkoła" zostaną wprowadzone dane wszystkich 16 uczniów czterech drużyn (Fortnite, Rocket League, League of Legends oraz Szachów),
2. na koncie w sekcji "Moja szkoła" wgrane zostanie oświadczenie, że jesteś nauczycielem w szkole, której reprezentację zgłaszał dany nauczyciel.
3. uczniowie potwierdzą rejestrację w serwisie, klikając w link otrzymany w mailu na adres podany przez nauczyciela w zgłoszeniu.
4. uczniowie rozegrają swoje pierwsze mecze w swojej grze