Nasi eksperci

Przedstawiamy Wam naszych eksperów, którzy specjalnie dla Was przygotowują materiały edukacyjne.

Dominika Urbańska-Galanciak

Dr Dominika Urbańska-Galanciak w branży elektronicznej rozrywki od ponad dekady, gdzie jako dyrektor Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego zajmuje się, między innymi, promocją odpowiedzialnego korzystania z gier wideo oraz ich wykorzystaniem w edukacji. Autorka książki „Homo player. Style odbioru gier komputerowych”, członek rady programowej Polskiego Towarzystwa Badania Gier.

Współpracuje z Kolegium Redakcyjnym czasopisma Homo Ludens wydawanego przez Pracownię Badań Ludologicznych Instytutu Lingwistyki Stosowanej UAM w Poznaniu.  Przedstawicielka RP w Interactive Software Federation of Europe oraz członek zarządu Pan European Games Information. Członek Zespołu ds. Bezpieczeństwa Dzieci w Cyberprzestrzeni przy Rzeczniku Praw Dziecka, a od 2019 roku Komitetu Konsultacyjnego Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

Jako ambasadorka Women in Games jest organizatorką i uczestniczką licznych konferencji branżowych promujących takie wartości jak różnorodność, równość i kultura włączająca. Koordynatorka studiów podyplomowych Akademii Nauk Stosowanych we Wrocławiu zatytułowanych: Gry i grywalizacja w edukacji. Innowacje w pedagogice. Prywatnie matka dwójki fanów gier, entuzjastka VR, filmów science fiction, gier wideo i planszowych oraz miłośniczka kotów. 

 

 

 

Mateusz ‘Exura’ Pawlukiewicz, magister fizjoterapii, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Były wykładowca AWF Katowice, naukowiec, szkoleniowiec, tłumacz książek medycznych i wynalazca. Twórca programu zdrowotnego, w tym z zasad ergonomii, dla uczniów o profilu esportowym ze szkół TEB. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się pacjentami ortopedycznymi i sportowcami, zaś od kilku lat pracuje z pacjentami mającymi problem z funkcją narządów wewnętrznych. Współpracował między innymi z graczami w projekcie Pasha Gaming School

 

 

 

 

 

 

 

Urszula ‘xirreth’ Klimczak, esportowy analityk behawioralny, performance coach, trener wydajności oraz silent hero drużyny ENCE. Jej codzienna praca polega na rozwijaniu umiejętności mentalnych zawodników i wydobywaniu z nich pełnego potencjału.

W swojej pracy wspiera zarówno graczy, jak i menedżerów. Wyposaża zawodników w techniki radzenia sobie z presją, której doświadczają, aby pomóc im wzmocnić wiarę w siebie i pokonać stres.

 

 

 

 

 

Fryderyk ‘Veggie’ Kozioł to urodzony strateg i dyplomata, utalentowany gracz League of Legends oraz osoba z ogromnym doświadczeniem w pracy z zawodnikami jako trener. Jego zadaniem jako trenera esportowego było przekazywanie wiedzy na temat taktyk, strategii i umiejętności, które są niezbędne do osiągania dobrych wyników w grze. Szkolił między innymi graczy Illuminar Gaming, Pirates Eesports czy Team Roccat. Ponadto znany w społeczności gier Riot Games komentator i streamer, którego głos kojarzy community LOL’a. 

 

 

 

 


Już wkrótce na naszej stronie WWW oraz kanałach SM pojawią się przygotowane wspólnie z ekspertami materiały edukacyjne, które powstały przy wsparciu Sponsora Generalnego - PKO Banku Polskiego.