Akademia Casterów

Marzycie o karierze komentatora? Idealnie trafiliście!

Predator Games 2023 to wielowątkowy projekt esportowy tworzący pomost pomiędzy uczniami-graczami a nauczycielami i rodzicami. To społeczność stworzona z  graczy, kibiców i widzów.  To co łączy wszystkich to emocje, które towarzyszą im wszystkim podczas rozgrywek.

W profesjonalnym esporcie istotny aspekt i oprawę widowiska stanowia komentatorzy esportowi, którzy dodają emocji i dynamiki każdej rozgrywce. Dlatego też projekt Predator Games 2023 otwiera się na kolejne młode talenty - komentatorów esportowych.

Akademia Casterów Predator Games 2023 to projekt, którego celem jest znalezienie prawdziwych, komentatorskich talentów.

Chcielibyście zdobyć wartościowe doświadczenie, a także szansę pokazania się większej publice?

1. Wejdź na nasz serwer  Discord i na kanale Akademia Casterów kliknij reakcję w ten sposób zgłaszając swoją chęć uczestnictwa.

2. Oczekuj na najbliższe interesujące Cię spotkanie w wybranej przez siebie grze. Harmonogram rozgrywek znajdziesz tutaj.

3. Poczekaj na link do transmisji, który udostępnią administratorzy na kanale konkursowym.

4. Włącz nagrywanie obrazu i dźwięku i skomentuj mecz. Pamiętaj aby zapisać nagrywany materiał!

5. Wyślij nam film / skrót filmu z nagranego przez Ciebie komentowania umieszczony na platformie YouTube jako film niepubliczny poprzez wpisanie komendy !film na kanale Akademia Casterów na Discordzie.

6. Czekaj na ogłoszenie wyników przez organizatorów. Znajdziesz je na stronie predatorgames.pl oraz na serwerze Discord Predator PL. Powodzenia!

Na najlepszych komentatorów każdej z gier czekają atrakcyjne nagrody: 

 

Poza nagrodami rzeczowymi najlepsi komentatorzy będą mieli okazję na skomentowanie finału wraz z casterami Predator Games!

Sprawdź nasz artykuł w sekcji materiały edukacyjne - znajdziesz tam opis i video wyjaśniające. 

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj