News & Info

Zwycięzcy konkursu Watch & Win w pierwszym sezonie Predator Games 2023

Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców konkursu Watch & Win, który odbył się podczas finałów pierwszego sezonu Predator Games 2023, we współpracy z naszym Sponsorem Generalnym, PKO Bankiem Polskim.

Czytaj dalej

Oświadczenie o rozgrywkach szachowych

Jako organizatorzy Predator Games zawsze stawiamy na uczciwość, sportową rywalizację i poszanowanie zasad gry. Uważamy, że każdy uczestnik powinien podchodzić do rozgrywek z szacunkiem dla swoich przeciwników, a każda próba manipulacji wynikiem jest całkowicie nieakceptowalna.

Czytaj dalej

Predator Games 2023 - sukces i rosnące zainteresowanie esportem wśród młodego pokolenia

W pierwszym sezonie międzyszkolnych rozgrywek esportowych Predator Games, innowacyjnego projektu organizowanego przez Acer Polska, esport wśród młodych talentów osiągnął nowy poziom. Trzy intensywne miesiące wypełnione zapisami, eliminacjami online i finałem offline stworzyły niesamowitą atmosferę, porównywalną z profesjonalnymi turniejami esportowymi. Popularność tego wydarzenia, oraz oprawa finałowych transmisji przyciągnęła sporo widzów przed ekrany monitorów generując fantastyczne emocje. Finał Predator Games zjednoczył graczy, nauczycieli i wybitnych gości w jedno spektakularne wydarzenie.

Czytaj dalej

Koperniczek Mistrzem pierwszego sezonu Predator Games 2023!

Po 4 tygodniach internetowej batalii oraz wielu emocjonujących zagrań podczas finałów LANowych w Warszawie, oficjalnie zakończyliśmy pierwszy sezon Predator Games 2023! Jego niekwestionowanymi Mistrzami została reprezentacja Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej!

Czytaj dalej

Ekipa szachmistrzów odkryta! Mamy finałowych zwycięzców!

Zakończyliśmy rywalizację w czwartym, a zarazem ostatnim tytule rozgrywanym podczas pierwszego sezonu Predator Games 2023. Zawodnicy szachowy po raz kolejny nie zawiedli widzów, dając im świetny spektakl pełen zaawansowanych ruchów. Teraz już wiemy, że to reprezentant Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej dołączył do grona jednego z czterech zwycięzców w kategoriach rozgrywek, tym samym zamykając już ich listę.

Czytaj dalej

Znamy zwycięzców finałowej walki na Summoner’s Rift!

Świetne teamfighty, doskonałe taktyki i niesamowita kontrola nad postaciami - to właśnie w taki sposób możemy podsumować finał rozgrywek League of Legends w ramach pierwszego sezonu Predator Games 2023. Pomimo bardzo dobrej dyspozycji ze strony dwóch ekip, to reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej zdołała zainkasować pierwsze miejsce w tej kategorii!

Czytaj dalej

Finałowi zwycięzcy Rocket League wyłonieni!

Trwa wielki finał pierwszego sezonu Predator Games 2023, w którym to 8 szkolnych reprezentacji walczy o miano Mistrzów całego turnieju. Właśnie poznaliśmy ekipę, która okazała się najlepszą spośród wszystkich drużyn w rozgrywkach Rocket League. Jest nią ZST Grudziądz!

Czytaj dalej

Rozpoczynamy finał Predator Games z wysokiego C! Znamy zwycięzców rozgrywek w Fortnite

Finał pierwszego sezonu Predator Games 2023 został oficjalne zainicjowany ostatecznym pojedynkiem szkolnych reprezentacji w Fortnite. Po wielu emocjonujących zagraniach i niejednokrotnych zwrotach akcji, wyłoniliśmy najlepszą drużynę. Okazali się nimi uczniowie Szkoły w Chmurze.

Czytaj dalej

Klasyfikacja generalna przed finałami

Wyniki klasyfikacji generalnej turnieju Predator Games są już niemal na wyciągnięcie ręki! Na podium plasują się trzy najlepsze placówki, które dotychczas wykazały się niezwykłą determinacją i umiejętnościami. W sobotę, 27 maja poznamy ostateczne pozycje, choć jeszcze wszystko może się zmienić.

Czytaj dalej

Gdzie oglądać finały Predator Games 2023?

Już w najbliższą sobotę, 27 maja o godzinie 10:00, rozpoczną się zmagania najlepszych drużyn szkolnych w finale pierwszego sezonu Predator Games 2023. Po wielotygodniowych eliminacjach, które obejmowały 1024 szkoły z całego kraju, najbardziej utalentowane zespoły staną do walki o tytuł mistrzów.

Czytaj dalej

Predator Games 2023 objęty patronatem medialnym Wirtualnej Polski

Predator Games, pierwszy sezon turnieju organizowanego wśród szkół, przyciąga młodych pasjonatów gier komputerowych z całej Polski. Ta inicjatywa, która rozwija się w tempie błyskawicznym, zdobyła szerokie uznanie wśród uczniów i nauczycieli, a teraz cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem dzięki wsparciu Wirtualnej Polski.

Czytaj dalej

Konkurs Watch & Win

Konkursy to jest to co, gamingowa społeczność uwielbia. Zatem i my, z okazji zbliżających się finałów mamy super informacje. Konkurs Watch & Win dla widzów transmisji finałowych Predator Games z fantastycznymi nagrodami, których fundatorem jest PKO Bank Polski.

Czytaj dalej

Wielki finał pierwszego sezonu Predator Games już 27 maja

Pierwszy sezon największych w Europie międzyszkolnych rozgrywek esportowych Predator Games 2023 zbliża się do kulminacyjnego momentu, w którym wyłonione zostaną najlepsze drużyny reprezentujące szkoły w całej Polsce. Finałowe mecze zaplanowane są na sobotę 27 maja.

Czytaj dalej

Psychologia w esporcie - nowe materiały edukacyjne

Rola psychologów w esporcie jest nieoceniona i bardzo często niedoceniana. Psycholodzy, to prawdziwi silent hero drużyn esportowych, którzy stoją za nie jednym zwycięstwem.

Czytaj dalej

Akademia casterów - wyniki konkursu

Dziesiątki przesłanych próbek i wiele bardzo ciekawych głosów, które mają ogromne predyspozycje do zostania profesjonalnymi, esportowymi komentatorami - tak możemy podsumować nasz projekt Akademii Casterów Predator Games!

Czytaj dalej

Oświadczenie ws. rozgrywek szachowych

W związku z dyskwalifikacjami zawodników w rozgrywkach szachowych na skutek złamania regulaminu i przepisów o uczciwej grze, jako zespół Predator Games przedstawiamy swoje stanowisko.

Czytaj dalej

Nowe materiały edukacyjne - fizjoterapia

Czy można zostać esportowcem bez utraty zdrowia? Czy ergonomia stanowiska komputerowego ma istotny wpływ na wydajność gracza? To częste pytania, na które postanowiliśmy poszukać odpowiedzi u eksperta - dr n. med. Mateusza Pawlukiewicza.

Czytaj dalej

Statystyki oglądalności etapu kwalifikacji Predator Games

Etap kwalifikacji pierwszego sezonu Predator Games 2023 to już historia, a my odliczamy dni do finałów. To były intensywne 4 tygodnie rozgrywek, podczas których każda ekipa dostarczyła nam znakomitych emocji!

Czytaj dalej

Podcast Predator Games 2023 od środka - kulisy projektu

Czy zastanawialiście się skąd wziął się pomysł na Predator Games, jaką misje i cele realizuje? Teraz możecie o tym posłuchać :)

Czytaj dalej

Eksperci Predator Games 2023

Ideą Predator Games jest stworzenie pomostu pomiędzy uczniami a ich rodzicami i nauczycielami. Oprócz międzyszkolnych rozgrywek esportowych ważną cechą jest misja edukacyjna, która przybliża blaski i cienie gamingu oraz esportu. Chcemy pokazać, że gaming może być mostem między dziećmi a rodzicami. Szkołą a uczniem. Dobrą zabawą a samorozwojem.

Czytaj dalej

Last Chance Qualifier League of Legends

W sobotni wieczór odbyły się dodatkowe mecze League of Legends - Last Chance Qualifier, które ostatecznie wyłoniły finalistów tej gry.

Czytaj dalej

Oświadczenie Technikum INFOTECH

W wyniku sytuacji, która miała miejsce podczas rozgrywek League of Legends doszło do incydentu, który wg regulaminu rozgrywek Predator Games 2023 oraz zasad fair play nie jest dozwolony. W związku z tym jesteśmy zmuszeni powtórzyć niektóre mecze w grze League of Legends by jeszcze raz wyłonić finalistów. Poniżej natomiast przedstawiamy oficjalne stanowisko szkoły i uczniów w w odpowiedzi na tę sytuację.

Czytaj dalej

Zwycięzcy Fortnite

Rozgrywki Fortnite zostały oficjalnie zakończone! Każda ekipa miała przygotowane świetne zagrania, ale tylko dwie z nich mogły przejść do wielkiego LANa finałowego!

Czytaj dalej

Stream Fortnite

Już dziś czeka na Was ostatni stream etapu kwalifikacji z pierwszym sezonie Predator Games. Spotykamy się o godzinie 18:00 w serwisie Twitch na kanale Jacoba.

Czytaj dalej

Materiał edukacyjny - fizjoterapia

Ergonomia stanowiska gracza i prawidłowa postawa jest ważnym elementem, który nie tylko zwiększa komfort podczas grania, lecz także zapobiega urazom i przewlekłym schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego, przekłada się też na lepszą wydajność.

Czytaj dalej

Szachy, szachy i po szachach

Czy ktoś jeszcze tutaj twierdzi, że szachy nie dają emocji? Po trzech dniach niesamowicie epickich pojedynków, mamy zwycięzców tej gry. Takich ruchów oraz zagrań nie spodziewał się w tym turnieju absolutnie nikt!

Czytaj dalej

Finały klasyfikacji szachowych

Chętni na obejrzenie kilku partyjek w szachy? Jest ku temu okazja! Już dziś o godzinie 14:00 czekać na Was będzie stream, na którym uczniowie będą walczyć o zakwalifikowanie się do finałów lanowych Predator Games! Tym razem w rolę komentatora wcieli się nie kto inny jak xntentacion, który ze wsparciem Olaczki poprowadzi nas przez ostatni dzień rozgrywek szachowych.

Czytaj dalej

Wasz ruch - czas na szachy

W Predator Games przyszedł czas na rozgrywki szachowe. Już dziś 1024 uczniów rozpocznie rywalizację w tym tytule. Stawka jest wysoka - awans do majowych finałów LANowych.

Czytaj dalej

Decyzja ws. rozgrywek League of Legends

Niepozostając obojętnym na Wasze zgłoszenia zobowiązaliśmy się dołożyć wszelkich starań, by zrewidować rozgrywki League of Legends w dniach 31 marca-4 kwietnia 2023.

Czytaj dalej

Znamy zwycięzców kwalifikacji Rocket League

Druga runda rozgrywek Predator Games 2023 w grę Rocket League zakończyła się, a my poznaliśmy pierwsze dwie szkoły, które pojawią się na LANie w Warszawie.

Czytaj dalej

Emocjonujący wieczór z Rocket League

Już dziś poznamy dwie szkoły, których reprezentacje Rocket League okażą się być najlepszymi i awansują do majowych finałów Predator Games 2023. Mecze będą transmitowane w serwisie Twitch.

Czytaj dalej

Czas na Rocket League

W Predator Games 2023 czas na kolejny etap kwalifikacji - rozgrywki Rocket League. Już dziś 1024 reprezentacji szkół przystąpi do turnieju, który wyłoni dwie najlepsze drużyny awansujące do finałowych rozgrywek zaplanowanych na 27 maja.

Czytaj dalej

Praca w esporcie - Drużyna esportowa

Osobie nowej w środowisku esportowym, nie mającej z nim styczności na co dzień, może wydawać się, że stworzenie zespołu to drobnostka. Ot kilku zawodników decyduje się na wspólną grę, dogaduje na określone terminy i tak startuje ich projekt. Rzeczywiście, na bardzo amatorskim poziomie być może nawet wygląda to w ten sposób, lecz półprofesjonalne i profesjonalne drużyny funkcjonują na zupełnie innych zasadach.

Czytaj dalej

Wesołych świąt

Święta to czas, który chętnie wykorzystujemy na regenerację, doładowanie baterii i spędzenie go w gronie bliskich nam osób. Sposobów na rodzinne spędzanie czasu, może być wiele a jednym z nich na pewno jest gaming czyli wspólne granie.

Czytaj dalej

Pierwsi finaliści Predator Games

Pierwsza runda rozgrywek Predator Games 2023 w grę League of Legends zakończyła się, a my poznaliśmy pierwsze dwie szkoły, które pojawią się na LANie w Warszawie.

Czytaj dalej

Finał kwalifikacji League of Legends

Już dziś poznamy dwie szkoły, które okażą się być najlepsze z 1024 drużyn placówek w całej Polsce. Wczorajsze ćwierćfinały przyniosły wiele emocji i zwrotów akcji.

Czytaj dalej

Pierwszy stream League of Legends

Już dziś, w poniedziałkowy wieczór rozpoczną się spotkania ćwierćfinałowe rozgrywek PRedator Games 2023. Wybrane spotkania odbędą się na oficjalnej transmisji w serwisie Twitch, która skomentuje Nervarien i Veggie.

Czytaj dalej

Materiał edukacyjny - gry łączą a nie dzielą

Gry łączą, a nie dzielą. To hasło brzmi całkiem szlachetnie, idealistycznie i może nawet nazbyt utopijnie. Jednakże w gruncie rzeczy wcale nie mija się z prawdą.

Czytaj dalej

Jak przygotować transmisję esportową?

W esporcie, jak i w sportach tradycyjnych, najważniejsze są emocje. Trzymające w napięciu, wyrównane starcie potrafi być jak pyszne danie serwowane w klasowej restauracji. Fani esportu zawsze są głodni takich wrażeń.

Czytaj dalej

Nowa inicjatywa - Akademia casterów

Misją Predator Games jest tworzenie pomostu komunikacyjnego pomiędzy uczniami a ich nauczycielami i rodzicami. Jesteśmy pewni, że nam się to udaje więc postanowiliśmy już w tej edycji zrobić kolejny krok.

Czytaj dalej

Lista szkół zakwalifikowanych do pierwszego sezonu Predator Games 2023

Zapisy do pierwszego sezonu Predator Games 2023 zakończyły się, a my zakończyliśmy proces weryfikacji szkół, które zostały zatwierdzone przez administrację do rozgrywek.

Czytaj dalej

Discord centrum społeczności Predator Games 2023

Za sukcesem Predator Games stoi niesamowita społeczność - nauczycieli, uczniów i kibiców. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek czujemy Waszą moc.

Czytaj dalej

Pierwszy etap Predator Games zakończony!

Fantastyczna frekwencja i aktywność towarzyszyła zapisom do pierwszego sezonu międzyszkolnych rozgrywek esportowych Predator Games do samego jej końca. Ta zakończyła się nieco przed czasem, bo już w niedzielne wczesne popołudnie, na kilka godzin przed oficjalnym zakończeniem wszystkie sloty były zajęte!

Czytaj dalej

Microsoft partnerem Predator Games

Tę markę doskonale znają wszyscy użytkownicy systemów operacyjnych - a w szczególności gracze! Z wielką radością prezentujemy kolejnego partnera rozgrywek Predator Games 2023 - firmę Microsoft.

Czytaj dalej

1000 nauczycieli i 550 szkół z pełną rejestracją

Bariera 500 szkół została przekroczona właśnie dziś. Oznacza to, że ponad połowa slotów została już zajęta przez szkoły, które dokonały kompletnej rejestracji - zarejestrowały placówkę, 4 drużyny i zgłosiły 16 zawodników. Wiemy też, że na ten moment ponad 1000 nauczycieli potwierdziło udział szkoły i kompletuje ostatnie formalności.

Czytaj dalej

Nowy materiał edukacyjny

W sekcji Dla rodziców pojawił się nowy materiał edukacyjny - Gry i młodzi ludzie. Zachęcamy do jego lektury i poznania korzyści, jak i zagrożeń które wynikają z grania w gry komputerowe oraz sposobu jak sobie z nimi radzić.

Czytaj dalej

Leksykon gier Predator Games - Fortnite

Fortnite pojawił się na gamingowym rynku w 2017 roku. Już na krótko po premierze wiadome było, że gra będzie wielkim sukcesem. Tytuł prędko zyskiwał na popularności, stając się wiodącym przedstawicielem rozwijającego się gatunku battle-royale. Próba czasu zweryfikowała wielu reprezentantów tej kategorii, lecz Fortnite wciąż twardo zajmuje wysokie pozycje we wszelakich rankingach produkcji esportowych. Pomimo upływu lat wiernych fanów nie brakuje, a społeczność zgromadzona wokół gry trzyma się bardzo dobrze.

Czytaj dalej

VULCAN partnerem Predator Games 2023

Predator Games to nie tylko rozgrywki esportowe lecz także łącznik w komunikacji między uczniami a nauczycielami i rodzicami. Podobną misję wypełnia firma VULCAN, która od 35 lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla polskiej oświaty oraz ułatwia komunikację między nauczycielami, uczniami i rodzicami.

Czytaj dalej

Leksykon gier Predator Games - League of Legends

Niewiele tytułów potrafi utrzymywać się latami na fali popularności w branży esportowej, przyciągając miliony graczy i obserwatorów. Jednym z takich fenomenów zdecydowanie jest League of Legends. Gra pojawiła się w 2009 roku, a mimo to nadal należy jej się miano naczelnego przedstawiciela gatunku MOBA (multiplayer online battle arena).

Czytaj dalej

Leksykon gier Predator Games - Rocket League

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Co jednak, jeśli trochę poeksperymentuje się z formatem, a w zasadzie niemal zupełnie go zmieni? Co, jeśli zawodnikami staną się małe, zwrotne samochodziki, zaś fizyka samej rozgrywki będzie dużo mniej przewidywalna? Wtedy powstanie z tego Rocket League – bardzo popularny tytuł esportowy, który przypadnie do gustu zarówno fanom piłki nożnej jak i motoryzacji.

Czytaj dalej

PKO Bank Polski Sponsorem Generalnym rozgrywek Predator Games 2023

Rozgrywki Predator Games 2023 to doskonała okazja do międzyszkolnej rywalizacji oraz integracji w szkołach. To niezapomniane wspomnienia i szansa spróbowania esportowej rywalizacji w młodym wieku.

Czytaj dalej

Wywiad ze zwycięzcami sezonu 0 Predator Games 2023

W poniedziałek 6 marca odbyła się konferencja prasowa inaugurująca pierwszy sezon Predator Games 2023. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć zwycięskiej drużyny sezonu 0.

Czytaj dalej

250 szkół w Predator Games 2023!

Wolne sloty w pierwszym sezonie Predator Games 2023 rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Klejna bariera została właśnie przekroczona! Mamy już 250 zarejestrowanych szkół, a następna setka wcale nie jest za daleko!

Czytaj dalej

Leksykon gier Predator Games - Szachy

Szachy – gra z niezwykłą tradycją, której początki sięgają pierwszych wieków naszej ery. Każdy kiedyś musiał o nich słyszeć i wydawałoby się, że są znane na wylot. Ostatnie lata przyczyniły się jednak do zupełnego odświeżenia wizerunku szachów. Otworzyły się nowe możliwości rozwoju gry, a ta stała się również... tytułem esportowym.

Czytaj dalej

Pula nagród Predator Games 2023

Nic nie motywuje do rywalizacji bardziej niż atrakcyjna nagroda dla zwycięzców. Gdy gra jest warta świeczki, zawodnicy wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko, aby zasmakować sukcesu, zgarniając przy tym należne bonusy. To uwalnia prawdziwą esencję esportu.

Czytaj dalej

100 szkół zarejestrowanych w Predator Games 2023

Tempo zapisów szkół jest naprawdę intensywne. Niespełna 5 dni po ogłoszeniu otwarcia zapisów 100 szkół dokonało kompletnej rejestracji placówki wraz z jej 16 osobową reprezentacją.

Czytaj dalej

Nowy artykuł w sekcji Dla rodzica - Walka z czasem

Rola rodziców w wypracowaniu odpowiednich wzorców korzystania z mediów jest nieoceniona. Pamiętajmy, że młodsze dzieci w sposób bezpośredni naśladują zachowania osób dorosłych i to na nas spoczywa odpowiedzialność za dawanie właściwego przykładu.

Czytaj dalej

Pierwsze 50 szkół w Predator Games 2023

Pierwsze pięćdziesiąt szkół dokonało prawidłowej rejestracji i ma zagwarantowany udział w rozgrywkach Predator Games.

Czytaj dalej

Jak wyłonić reprezentację szkoły?

Reprezentacja szkoły w Predator Games to prestiżowe wyróżnienie, które powinno przypaść najlepszym graczom danej placówki. Wyłonienie najlepszych składów, jest prostsze niż się spodziewasz, dzięki platformie Planet9.

Czytaj dalej

Zwycięzcy sezonu 0 Predator Games 2023

Na początku nowego sezonu, warto wspomnieć o wygranych poprzedniej edycji. Zwycięskie drużyny otrzymały cenne nagrody i uznanie w swojej społeczności.

Czytaj dalej

Jak zarejestrować szkołę w Predator Games?

Jednym z warunków uczestnictwa w pierwszym sezonie Predator Games jest zarejestrowanie szkoły i drużyn w systemie rozgrywek.

Czytaj dalej

Pierwszy sezon Predator Games

Czas na pierwszy sezon Predator Games – największych w Europie Międzyszkolnych Rozgrywek Esportowych. Taką informację, podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, przekazali Justyna Orłowska – Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech – Szef Centrum GovTech oraz Łukasz Łopuszyński – Country Manager w Acer Poland.

Czytaj dalej

Podsumowanie sezonu 0

W przededniu startu pierwszego sezonu Predator Games 2023 wracamy jeszcze do podsumowania sezonu 0. Był to sezon testowy, w którym chcieliśmy rozpoznać zainteresowanie uczniów i nauczycieli międzyszkolnymi turniejami esportowymi. Rozgrywki były przygotowane dla maksymalnie 128 szkół i 256 drużyn.

Czytaj dalej

Wyniki konkursów!

Poznaliśmy zwycięzców konkursów! Sprawdź czy to jesteś Ty!

Czytaj dalej

Klasyfikacja generalna - wyniki

Znamy już zwycięskie szkoły w klasyfikacji generalnej Predator Games!

Czytaj dalej

Rozgrywki League of Legends rozstrzygnięte!

Znamy zwycięskie szkoły w rozgrywkach League of Legends.

Czytaj dalej

Klasyfikacja generalna

Już niedługo poznamy wyniki w klasyfikacji generalnej Predator Games.

Czytaj dalej

Rozgrywki Fortnite rozstrzygnięte!

Znamy zwycięskie szkoły w rozgrywkach Fortnite!

Czytaj dalej

Konkurs wygraj Acer Chromebook

Pokaż, jak kibicujesz w Predator Games i wygraj wspaniały Acer Chromebook o wartości prawie 4 tys. zł!

Czytaj dalej

Wygraj plecak od Predatora - dwa konkursy na Facebooku

Tylko 12 i 13 stycznia masz szansę wygrać plecak Predator w dwóch konkursach na Facebooku Predator Polska.

Czytaj dalej

Jak przygotować się do rozgrywek?

Twoja drużyna dostała się do rozgrywek Predator Games i nie wiesz co dalej?

Czytaj dalej

Rejestracja do Predator Games zamknięta!

Rejestracja do serwisu Predator Games została zamknięta.

Czytaj dalej

Seria atykułów edukacyjnych

Specjalnie dla Was przygotowujemy serię artykułów edukacyjnych.

Czytaj dalej

Masz pytania? Sprawdź nasz FAQ!

Nie wiesz co to jest Discord i jakie dane uczniów musisz zebrać do zapisów? A może nie masz pewności kiedy są rozgrywki i jak się do nich zgłosić?

Czytaj dalej

Kolejne rozgrywki Predator Games już wkrótce

Zimowe Predator Games to przedsmak wielkich międzyszkolnych rozgrywek.

Czytaj dalej