Jak zarejestrować szkołę

Jednym z warunków uczestnictwa w pierwszym sezonie Predator Games jest zarejestrowanie szkoły i drużyn w systemie rozgrywek. 

Rejestracja nie jest skomplikowana, wystarczy dokładnie wypełnić wszystkie wymagane pola. Aby ułatwić to zadanie przygotowaliśmy krótkie wideo, w którym można zobaczyć jak wygląda ten proces. 

 

 

Predator Games to seria rozgrywek, która ma na celu wyłonienie najlepszych reprezentacji szkolnych z całej Polski. 1024 drużyny weźmie udział w turniejach rozgrywanych w następujących grach: Fortnite, Rocket League, League of Legends oraz szachy.

Łączna suma punktów z wymienionych wyżej gier będzie determinować zwycięzców.  Aby zakwalifikować się dalej, należy utrzymać wysoki poziom w każdej z nich. Dbamy o to, aby w Predator Games 2023 nakreślić wszystkie najważniejsze aspekty gamingu i esportu jakimi są: współpraca, komunikacja, praca zespołowa oraz determinacja.

Nagrody, o które będą walczyć reprezentanci szkół to nie tylko nagrody indywidualne, ale dodatkowo duże dofinansowania dla placówek ufundowane przez ACER. Łączna pula nagród wynosi 3,2 mln PLN


Powodzenia!