Gry

Podczas rozgrywek uczniowie zawalczą ze sobą w czterech popularnych grach esportowych. To tytuły z pewnością dobrze znane i często wybierane przez uczniów.


League of Legends (LoL)

Najpopularniejsza w Polsca gra typu MOBA (Multiplayer Online Mobile Arena), w której zadaniem drużyn jest znieszczenie Nexusa (bazy) przeciwnika. Gracze rywalizują ze sobą wykorzystując wybranych z szerokiej listy bohaterów, różniących się pod względem stylu gry i swoich umiejętności. Gra w League of Legends wymaga znajomości postaci, doskonałego refleksu i doskonałego zrozumienia się ze swoją drużyną. W trakcie gry kluczowa jest komunikacja i współpraca - to właśnie one mogą zapewnić zwycięstwo. Podczas rozgrywek Predator Games zagramy w jej najbardziej klasyczną odsłonę, czyli tryb 5 vs 5, rodem z największych turniejów e-sportowych.

Fortnite

Najpopularniejsza na świecie gra typu Battle Royale, w której aż setka graczy rywalizuje ze sobą aż do momentu, gdy pozostanie tylko jeden gracze lub drużyna. Gra ta dzięki swojej bajkowej grafice i niezwykłej dynamice skradła serca zarówno młodych, jak i starszych graczy. W Fortnite niezwykle istotnymi umiejętnościami jest szybkość budowania, precyzja strzału, ale i szybkość reakcji. W rozgrywkach Predator Games Featuring Fortnite zaobserwowujemy gry zespołów trzyosobowych, które z pewnością zaprezentują wiele fantastycznych zagrań.

Rocket League

Gra, która pozwala nam na rozegranie meczu piłki nożnej, ale samochodami! Bardzo dynamiczna rozgrywka, która trwa zaledwie kilka minut gwarantuje świetną zabawę i ogromne emocje zarówno dla graczy jak i oglądających. Specjalne samochodziki z turbodoładowaniem i umiejętnością jazdy po ścianie a nawet krótkiego lotu sprawiają, że opanowanie rozgrywki na najwyższym poziomie staje się bardz wymagające. W rozgrywkach Predator Games oglądać będziemy potyczki drużyn 3 osobowych, podczas których na pewno nie będziecie się nudzić!

Szachy

Gra, którą zna każdy i to nie tylko esportowiec. Szachów nie trzeba nikomu przedstawiać, lecz nie każdy wie jak emocjonujące potrafią być! W ostatnim czasie ta kultowa gra zyskała ogromną popularność w świecie komercyjnym co przyczyniło się do zainteresowania również graczy, szczególnie strategów! W rozgrywkach Predator Games oglądać będziemy potyczki zawodników w tak zwane szybkie szachy z ograniczeniem czasowym każdego zawodnika do maksymalnie 10 minut na partię.