Misja

Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami.


Dlatego właśnie tworzymy jedyne tego rodzaju wydarzenie esportowe dla uczniów – Międzyszkolne Rozgrywki Gamingowe dla polskich szkół. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi pasjonaci gamingu mogą poczuć się jak profesjonalni esportowcy, choć nie muszą mieć do tego żadnego przygotowania. Wystarczy pasja… i wsparcie szkoły!

Chcemy pokazać, że gaming może być mostem pomiędzy dziećmi a rodzicami. Szkołą a uczniem. Dobrą zabawą a samorozwojem.


CO DAJE GAMING?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gaming może rozwijać mnóstwo przydatnych umiejętności, na przykład szybkie analizowanie sytuacji i podejmowanie decyzji. Gracze wybierają tytuły, które wykorzystują ich naturalne kompetencje i podnoszą ich poziom z każdą rozgrywką. Gra drużynowa może podnosić pewność siebie zawodników, a także zapewniać poczucie akceptacji i przynależności.

Gaming ma pozytywny wpływ na rozwój społeczny i poznawczy młodego człowieka. Pomaga rozwijać komunikację i umiejętność przetwarzania informacji czy rozwiązywania problemów i kompetencje strategiczne. Poprawia koordynację psychoruchową i podstawowe przetwarzanie obrazu.

 


Nauczycielu! Zostań gwiazdą swojej szkoły i wspólnie z uczniami stwórz reprezentację w grach! Zobacz jak zapisać szkołę do rozgrywek.


 

 

 

 

 

 

 

 

Bycie nastolatkiem wcale nie jest proste. To moment, kiedy człowiek musi znaleźć swoje miejsce w grupie rówieśniczej, wyróżniać się, chce imponować znajomym. Sposobem na to mogą być fajne ciuchy, cięte żarty i przynależność do paczki. Pozycję daje też bycie członkiem reprezentacji, szkolnym wymiataczem.

Dzięki udziałowi w gamingowych rozgrywkach Predator Games uczniowie mogą stać się gwiazdami w swojej szkole.