Znamy zwycięzców kwalifikacji Rocket League

Druga runda rozgrywek Predator Games 2023 w grę Rocket League zakończyła się, a my poznaliśmy pierwsze dwie szkoły, które pojawią się na LANie w Warszawie.

Z 1024 szkół, które przystąpiły do rozgrywek League of Legends dwie awansowały na finały LANowe, które zaplanowane są na 27 maja w Warszawie. W finałowym starciu spotkają się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu oraz XXVIII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Słowa uznania należą się także dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, którzy zajęli 3 miejsce. 

Wszystkie mecze na wczorajszym streamach u Edka i Bruza były bardzo dynamiczne i dostarczały wielu emocji każdej ze stron. Kibice, jak w prawdziwym piłkarskim świecie podzielili czat niczym trybuny gości i gospodarzy w kulturalny sposób dopingując swoich faworytów. To były ponad 2 godziny świetnie spędzonego czasu, w którym poznaliśmy zwycięzców. 

Etap Rocket League, to druga tura meczów kwalifikacyjnych projektu Predator Games, który realizowany jest dzięki Sponsorowi Generalnemu - PKO Bankowi Polskiemu oraz partnerom wspierającym.