VULCAN partnerem Predator Games 2023

Predator Games to nie tylko rozgrywki esportowe lecz także łącznik w komunikacji między uczniami a nauczycielami i rodzicami. Podobną misję wypełnia firma VULCAN, która od 35 lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla polskiej oświaty oraz ułatwia komunikację między nauczycielami, uczniami i rodzicami.

VULCAN to największy edtech w Polsce, ekspert w dziedzinie zarządzania oświatą oraz lider w dostarczaniu oprogramowania dla szkół. Jednym z najpopularniejszych narzędzi dostępnych w portfolio VULCAN jest dziennik elektroniczny UONET+, w którym zarejestrowanych jest ponad 7 milionów aktywnych użytkowników. Tworzy innowacyjne narzędzia informatyczne, które umożliwiają lepszą organizację procesów dydaktycznych, ułatwiają komunikację między nauczycielami, uczniami i rodzicami oraz pozwalają na efektywną analizę danych i raportowanie.

Wychodząc naprzeciw trendom i potrzebom uczniów, wierząc że nauka powinna być wciągającą, zabawna i ekscytująca,  wraz z wydawnictwem Nowa Era firma VULCAN stworzyła wirtualne laboratorium - Empiriusz. Dzięki temu narzędziu uczniowie mogą w angażujący sposób poznawać otaczający ich świat i wchodzić z nim w interakcje w bezpiecznych warunkach. 

Empiriusz zostanie zaprezentowany podczas finałów Predator Games, które są zaplanowane na 27 maja i odbędą się w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w Warszawie. Będzie to idealna okazja do przetestowania jego możliwości. Użytkownicy będą mogli eksplorować środowisko wirtualnej rzeczywistości i uczestniczyć w lekcjach chemii czy biologii jak nigdy dotąd. Dzięki Empiriuszowi uczniowie i nauczyciele będą mieli wyjątkową okazję do odkrywania świata w interaktywny sposób, jednocześnie zdobywając cenną wiedzę.