Rozpoczynamy finał Predator Games z wysokiego C! Znamy zwycięzców rozgrywek w Fortnite

Finał pierwszego sezonu Predator Games 2023 został oficjalne zainicjowany ostatecznym pojedynkiem szkolnych reprezentacji w Fortnite. Po wielu emocjonujących zagraniach i niejednokrotnych zwrotach akcji, wyłoniliśmy najlepszą drużynę. Okazali się nimi uczniowie Szkoły w Chmurze.

Wydarzenie finałowe Predator Games rozpoczęliśmy z wysokiego C, oglądając zaciętą walkę pomiędzy dwiema najlepszymi ekipami w Fortnite. To właśnie Szkoła w Chmurze wraz z Liceum Ogólnokształcącym im. Polskiej Macierzy Szkolnej nie mieli sobie równych w etapie online turnieju, tym samym awansując do eventu w Warszawie. 

 

Spotkanie dla żadnej z ekip nie należało do najłatwiejszych - zawodnicy prowadzili równą batalię, w której to ciężko było dopatrzeć się jakichkolwiek błędów. Pomimo świetnej postawy każdej z ekip, ostatecznie to Szkoła w Chmurze postanowiła sięgnąć po drogocenne zwycięstwo, eliminując na swojej drodze ostatnich już przeciwników wynikiem 3:0.


To nie koniec esportowych emocji na dzisiaj! Właśnie w tym momencie zawodnicy Rocket League rozgrzewają już swoje opony, aby zaprezentować nam kawał świetnego widowiska! Wy także możecie je zobaczyć, oglądając transmisję na żywo z Finałów Predator Games.
Znajdziecie ją pod tymi linkami:

Twitch: twitch.tv/predatorgaming 

YouTube: https://www.youtube.com/@PolskaACER