Pula nagród Predator Games 2023

Nic nie motywuje do rywalizacji bardziej niż atrakcyjna nagroda dla zwycięzców. Gdy gra jest warta świeczki, zawodnicy wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko, aby zasmakować sukcesu, zgarniając przy tym należne bonusy. To uwalnia prawdziwą esencję esportu.

Uczestnicy pierwszego sezonu Predator Games 2023 zdecydowanie będą mieli o co grać, bowiem pula nagród w rozgrywkach jest naprawdę bogata. 

Zawodnicy będą rywalizować o nagrody zarówno dla siebie jak i szkół, które reprezentują. Dla placówek stworzono łączoną klasyfikację generalną, gdzie podsumowane zostaną rezultaty z wszystkich tytułów uwzględnionych w Predator Games – przypomnijmy, że są nimi League of Legends, Fortnite, Rocket League oraz szachy. Każda konkurencja to punkty do zdobycia – im wyższe miejsce w rywalizacji, tym więcej oczek do dorobku w tabeli. Zasady punktacji można znaleźć tutaj. 

Najlepsza szkoła otrzyma 100 tysięcy złotych do wykorzystania Acer Store. Drugiemu miejscu przypadnie 50 tysięcy złotych, a trzeciemu 25 tysięcy złotych. W Acer Store znajduje się szeroki asortyment sprzętu komputerowego i gamingowego. Wyposażenie niewątpliwie pozwoliłoby zafascynowanym esportem uczniom na skuteczne realizowanie swoich pasji nie tylko w domu, ale również i w szkole.

Poza pieniędzmi dla najlepszych szkół, nie zabraknie również atrakcyjnych nagród rzeczowych, o które bezpośrednio powalczą biorące udział zespoły uczniów. Wyróżnione zostaną trzy wiodące ekipy z każdego z tytułów gier. Wszyscy ich reprezentanci otrzymają odpowiednio: za pierwsze miejsce laptop Predator Helios 300, za drugą lokatę komputer stacjonarny Predator Orion 3000, zaś za trzecią pozycję monitor Predator XB3. To sprzęt sprofilowany pod esportowych zawodników, zapewniający najwyższą techniczną jakość i wydajność.

Wisienką na torcie będzie wybór najlepszych indywidualnie zawodników ze wszystkich uczestników. Prawdziwe gwiazdy Predator Games otrzymają dodatkowo router Predator Connect W6, myszkę Predator Cestus 330, a także klawiaturę Predator Aethon 301. Z każdego z uwzględnionych tytułów zostanie wyłoniony jeden MVP.

Pełny regulamin rozgrywek oraz zasady przyznawania nagród znajdują się tutaj.