Jak wyłonić reprezentację szkoły?

Reprezentacja szkoły w Predator Games to prestiżowe wyróżnienie, które powinno przypaść najlepszym graczom danej placówki. Wyłonienie najlepszych składów, jest prostsze niż się spodziewasz, dzięki platformie Planet9.

Planet9 to platforma tworząca warunki rozwoju dla graczy gustujących w różnych tytułach. Ideą portalu jest zorganizowanie wspólnej społeczności, którą łączą wspólne cele - chęć stawania się coraz lepszym i spróbowania swoich sił w profesjonalnym esporcie czy gamingu. Udostępnione na Planet9 opcje mają pomóc użytkownikom, zapewniając im znacznie szersze perspektywy. 

Na Planet9 gracze mogą również znaleźć sobie stałych kompanów do rozgrywki. Stworzenie zgranej ekipy to droga do wielu korzyści. Zgodny i stabilny skład zawsze ma większe szanse do poprawy własnych wyników od złożonej na poczekaniu ekipy, wchodząc przy tym na wyższy poziom i dążąc ku profesjonalizacji. Ponadto poznawanie ludzi o podobnych pasjach czy zainteresowaniach, może się również przełożyć na zbudowanie wartościowych relacji w środowisku graczy. 

Planet9 tworzy graczom szerokie pole do popisu. Mogą oni w zasadzie od podstaw rozpocząć swoją przygodę z esportem i gamingiem, a potem zacząć grać profesjonalnie po zasmakowaniu całej otoczki. W przypadku Predator Games dobry start to Fortnite, League of Legends, Rocket League i szachy. 

Przeczytaj artykuł i zobacz video prezentujące szerokie możliwości platformy Planet9.