Finałowi zwycięzcy Rocket League wyłonieni!

Trwa wielki finał pierwszego sezonu Predator Games 2023, w którym to 8 szkolnych reprezentacji walczy o miano Mistrzów całego turnieju. Właśnie poznaliśmy ekipę, która okazała się najlepszą spośród wszystkich drużyn w rozgrywkach Rocket League. Jest nią ZST Grudziądz!

Finały rozgrywek Predator Games weszły już w decydującą fazę. Po obejrzeniu rywalizacji drużyn w Fortnite, przyszedł czas na rozstrzygnięcie rozgrywek Rocket League.  W finałowym starciu na wirtualnym boisku oglądaliśmy bowiem dwie ekipy - ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH w Grudziądzu oraz XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WOJCIECHA BEDNARSKIEGO W KRAKOWIE, które dostarczyły nam ogromnych emocji. Jednak tylko jedna z nich mogła zyskać miano najlepszej! 

Do rozstrzygnięcia wyników potrzebne były 4 mapy, podczas których finalnie to reprezentacja ZST Grudziądz okazała się wygrać spotkanie wynikiem 3;1, tym samym zgarniając tytuł mistrzowski rozgrywek Rocket League

Na tym jednak nie poprzestajemy! Już za moment do gry o wieczną chwałę i niesamowite nagrody dołączy kolejna dwójka drużyn - tym razem w grze League of Legends. Transmisję z Finałów Predator Games obejrzycie tutaj:

Twitch: twitch.tv/predatorgaming 

YouTube: https://www.youtube.com/@PolskaACER