Eksperci Predator Games 2023

Ideą Predator Games jest stworzenie pomostu pomiędzy uczniami a ich rodzicami i nauczycielami. Oprócz międzyszkolnych rozgrywek esportowych ważną cechą jest misja edukacyjna, która przybliża blaski i cienie gamingu oraz esportu. Chcemy pokazać, że gaming może być mostem między dziećmi a rodzicami. Szkołą a uczniem. Dobrą zabawą a samorozwojem.

Z myślą o graczach, ich rodzicach i pedagogach nieustannie tworzymy materiały edukacyjne, które zamieszczamy na naszej stronie WWW. Znaleźć można tam między innymi Materiały dla rodziców o tym jak rodzinnie spędzać czas grając w gry, jakie tytuły przygotować dla początkujących graczy czy praktyczny poradnik o tym, jak wybrać sprzęt, który będzie pomocny w nauce i udźwignie gamingową pasję dziecka. W dziale Praca w esporcie pokazujemy graczom różne ścieżki kariery w tej branży, która potrzebuje specjalistów z wielu dziedzin i przedstawia możliwości łączenia ambicji z hobby. W Leksykonie gier znajdują się materiały o grach, które zostały wybrane do pierwszego sezonu - przedstawiamy je z punktu edukacyjnego, co kształtują w graczach poszczególnych tytułów. 

Obecnie Predator Games wchodzi w decydującą fazę finałową, a my zdążyliśmy poznać graczy i dostrzegliśmy potencjalne tematy, które mogą pomóc w dalszym rozwoju, wypracowaniu dobrych nawyków i wykształceniu w młodych zawodnikach postaw w duchu fair play. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, którzy na co dzień działają z graczami posiadając przy tym olbrzymie doświadczenie w pracy z młodzieżą i ich opiekunami i wspólnie stworzyliśmy materiały edukacyjne, których premiery zaplanowane są na najbliższe dni. 

Do grona ekspertów Predator Games dołączyli: 

Urszula ‘xirreth’ Klimczak,  performance coach, trener wydajności oraz silent hero drużyny ENCE. Jej codzienna praca polega na rozwijaniu umiejętności mentalnych zawodników i wydobywaniu z nich pełnego potencjału. W swojej pracy wspiera zarówno graczy, jak i menedżerów. Wyposaża zawodników w techniki radzenia sobie z presją, której doświadczają, aby pomóc im wzmocnić wiarę w siebie i pokonać stres. 

 

 

Mateusz ‘Exura’ Pawlukiewicz, magister fizjoterapii, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Były wykładowca AWF Katowice, naukowiec, szkoleniowiec, tłumacz książek medycznych i wynalazca. Twórca programu zdrowotnego, w tym z zasad ergonomii, dla uczniów o profilu esportowym ze szkół TEB. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się pacjentami ortopedycznymi i sportowcami, zaś od kilku lat pracuje z pacjentami mającymi problem z funkcją narządów wewnętrznych. Współpracował między innymi z graczami w projekcie Pasha Gaming School 

 

Fryderyk ‘Veggie’ Kozioł to urodzony strateg i dyplomata, utalentowany gracz League of Legends oraz osoba z ogromnym doświadczeniem w pracy z zawodnikami jako trener. Jego zadaniem jako trenera esportowego było przekazywanie wiedzy na temat taktyk, strategii i umiejętności, które są niezbędne do osiągania dobrych wyników w grze. Szkolił między innymi graczy Illuminar Gaming, Pirates Eesports czy Team Roccat. Ponadto znany w społeczności gier Riot Games komentator i streamer, którego głos kojarzy community LOL’a. 

 

 

Już wkrótce na naszej stronie WWW oraz kanałach SM pojawią się przygotowane wspólnie z ekspertami materiały edukacyjne, które powstały przy wsparciu Sponsora Generalnego - PKO Banku Polskiego.