Decyzja ws. rozgrywek League of Legends

Niepozostając obojętnym na Wasze zgłoszenia zobowiązaliśmy się dołożyć wszelkich starań, by zrewidować rozgrywki League of Legends w dniach 31 marca-4 kwietnia 2023.

W wyniku analizy, której wyniki zostały potwierdzone przez wydawcę gry League of Legends - Riot Games z przykrością informujemy, że w dniach 3-4 kwietnia w meczach League of Legends doszło do nielegalnego współdzielenia kont czyli account sharingu. 

Tego czynu dopuścił się jeden z zawodników drużyny Technikum Informatycznego INFOTECH. Na podstawie dostarczonych materiałów od graczy, których prawdziwość potwierdził Riot Games jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o dyskwalifikacji drużyny League of Legends reprezentującą Technikum Informatyczne INFOTECH. 

Decyzja ta wymaga od nas, jako organizatora turnieju w duchu fair play, zorganizowania dodatkowego turnieju Last Chance Qualifier dla pokrzywdzonych w dniach 3-4 kwietnia drużyn grających przeciwko Technikum Informatycznemu INFOTECH. Informujemy, że mecz o 3 miejsce również zostanie powtórzony. Termin dodatkowych zmagań podamy do publicznej wiadomości po konsultacjach z drużynami i uzgodnieniu dla wszystkich dogodnego terminu. 

Jako administracja i organizator Predator Games wyrażamy ogromny smutek i żal z powodu zaistniałej sytuacji. Misją Predator Games jest tworzenie międzyszkolnych rozgrywek esportowych w duchu fair play i szacunku dla wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że kolejne etapy turnieju zostaną rozegrane w sposób uczciwy. Jednocześnie przypominamy, że jesteśmy w kontakcie z wydawcami wszystkich gier w Predator Games i każdy sygnał jesteśmy w stanie sprawdzić. 

Zespół Predator Games