250 szkół w Predator Games 2023!

Wolne sloty w pierwszym sezonie Predator Games 2023 rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Klejna bariera została właśnie przekroczona! Mamy już 250 zarejestrowanych szkół, a następna setka wcale nie jest za daleko!

Międzyszkolna rywalizacja esportowa i wyłonienie młodych talentów wśród uczniów z całej Polski to cel projektu Predator Games. Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a zawarta w nim rywalizacja rozwija. Naszym celem jest zbudowanie wydarzenia, w którym młodzi pasjonaci gamingu mogą zrealizować swoje marzenie o byciu profesjonalnym esportowcem, choć nie muszą mieć do tego żadnego przygotowania. Wystarczy pasja.

Ponad 16 000 uczniów z 1024 szkół będzie miało szansę zawalczyć o pulę nagród wysokości ponad 3,2 mln PLN. Jeśli chcecie znaleźć się wśród szczęśliwców biorących udział w turnieju nie zwlekajcie z rejestracją - jak to zrobić opisaliśmy tutaj  

Jeśli chętnych w szkole jest więcej niż miejsc w reprezentacji, mamy prosty sposób by wyłonić najlepszą szesnastkę - zobacz tu  

O pozytywne emocje podczas turnieju zadba Acer Polska oraz Sponsor Generalny - PKO Bank Polski wraz z Partnerami, którymi są  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Edukacji i Nauki, Centrum GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Intel, Microsoft, Media Expert, MEiN Tech oraz VULCAN.