1000 nauczycieli i 550 szkół z pełną rejestracją

Bariera 500 szkół została przekroczona właśnie dziś. Oznacza to, że ponad połowa slotów została już zajęta przez szkoły, które dokonały kompletnej rejestracji - zarejestrowały placówkę, 4 drużyny i zgłosiły 16 zawodników. Wiemy też, że na ten moment ponad 1000 nauczycieli potwierdziło udział szkoły i kompletuje ostatnie formalności.

Wśród zapisanych szkół dominują szkoły średnie, a najwięcej placówek zgłosiło się z województwa mazowieckiego i dolnośląskiego.

Zapisy do pierwszego sezonu Predator Games trwają do 26 marca, do godziny 23:59 - po upływie tego czasu rejestracja nie będzie możliwa. Rozpocznie się etap kwalifikacji międzyszkolnych. Harmonogram rozgrywek przedstawiony jest na tej stronie (link) 

Jest jeszcze czas, aby zarejestrować szkołę w pierwszym sezonie Predator Games. Jest to prosty proces, który przybliży szkołę i jej uczniów do spełnienia marzeń i wygrania nagród o łącznej wartości ponad 3,2 mln PLN. 

Pierwszy sezon Predator Games to projekt, który zaplanowany jest maksymalnie na 1024 szkoły i ponad 16 tysięcy uczniów. O jego jakość dba organizator - marka Predator wraz ze Sponsorem Generalnym - PKO Bankiem Polskim oraz partnerami wydarzenia.