Znamy zwycięzców finałowej walki na Summoner’s Rift!

Świetne teamfighty, doskonałe taktyki i niesamowita kontrola nad postaciami - to właśnie w taki sposób możemy podsumować finał rozgrywek League of Legends w ramach pierwszego sezonu Predator Games 2023. Pomimo bardzo dobrej dyspozycji ze strony dwóch ekip, to reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej zdołała zainkasować pierwsze miejsce w tej kategorii!

Summoner’s Rift okazało się placem boju dwóch niesamowicie utalentowanych zespołów - reprezentantów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, a także Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie. Każda z nich solidnie odrobiła swoje lekcje i przygotowała się na prawdziwy pokaz swojego skilla. Po wyrównanym pojedynku, wielu niesamowitych killach, a także pełnych 2 mapach, mogliśmy poznać wielkiego zwycięzcę tego pojedynku - uczniów z Koperniczka.

Przed nami już ostatni etap naszej finałowej przygody. Zawodnicy szykują się już do rozgrywek szachowych, które jednocześnie zdecydują o oficjalnych pozycjach w naszym rankingu, a także oficjalnie wyłonią nam Mistrzów Predator Games 2023! Transmisję z gier obejrzycie tutaj:

Twitch: twitch.tv/predatorgaming 

YouTube: https://www.youtube.com/@PolskaACER