Nowa inicjatywa - Akademia casterów

Misją Predator Games jest tworzenie pomostu komunikacyjnego pomiędzy uczniami a ich nauczycielami i rodzicami. Jesteśmy pewni, że nam się to udaje więc postanowiliśmy już w tej edycji zrobić kolejny krok.

Wiemy że esport, na każdym szczeblu dostarcza wielu emocji gdy się go ogląda. Z kolei transmisje esportowe to przede wszystkim komentarz, który tłumaczy rozgrywkę i dodaje jej dynamiki a komentator przekazuje swoje emocje. 

W Predator Games chcemy połączyć kolejne grupy - graczy i widzów, dlatego też tworzymy Akademię Casterów. Celem Akademii jest znalezienie prawdziwych talentów komentatorskich, którzy za mikrofonem czują się zdecydowanie najlepiej. W projekcie będą mogli wziąć wszyscy uczestnicy turnieju, a ich zadaniem będzie udowodnienie, że to właśnie ich głos jest tym, którego szukamy! 

Zadaniem zainteresowanych udziałem w akcji uczniów będzie skomentowanie dowolnego spotkania w ramach PG 2023, z którego później otrzymamy demonstracyjny fragment. 

Nagrodą będzie możliwość skomentowania finałów LAN-owych u boku topowych streamerów w Polsce i oczywiście nagrody rzeczowe. 

Czas odkryć kolejne talenty w Predator Games 2023!

Więcej o Akademii casterów znajdziesz tutaj