Koperniczek Mistrzem pierwszego sezonu Predator Games 2023!

Po 4 tygodniach internetowej batalii oraz wielu emocjonujących zagrań podczas finałów LANowych w Warszawie, oficjalnie zakończyliśmy pierwszy sezon Predator Games 2023! Jego niekwestionowanymi Mistrzami została reprezentacja Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej!

Rozgrywki Predator Games to przede wszystkim ponad 16000 uczniów, którzy rywalizowali między sobą o miano najlepszej szkolnej ekipy w Polsce. Niesamowita determinacja połączona z wyjątkowymi umiejętnościami każdego z graczy pozwoliły widzom śledzić gry, których przebieg zapamiętamy na bardzo długo!

Ostatecznie to ekipa “Koperniczek” zdołała zdobyć najwięcej punktów, wchodząc na sam szczyt podium pierwszego sezonu Predator Games! Na drugim oraz trzecim miejscu turnieju znalazły się kolejno Szkoły w Chmurze oraz ZST Grudziądz.

Pełną klasyfikacja przedstawia się następująco: 

Pragniemy pogratulować osiągniętych wyników nie tylko ekipom z podium, ale także i pozostałym drużynom, które  rywalizowały o miejsca w Wielkim Finale! Pokazali oni kawał prawdziwych, esportowych emocji.

 3 najlepsze szkoły otrzymaly bony podarunkowe do sklepu internetowego Acer o wartości 100.000, 50.000 oraz 25.000 PLN! 

Dziękujemy Wam za ten wspólny czas. Do zobaczenia już wkrótce!