Ekipa szachmistrzów odkryta! Mamy finałowych zwycięzców!

Zakończyliśmy rywalizację w czwartym, a zarazem ostatnim tytule rozgrywanym podczas pierwszego sezonu Predator Games 2023. Zawodnicy szachowy po raz kolejny nie zawiedli widzów, dając im świetny spektakl pełen zaawansowanych ruchów. Teraz już wiemy, że to reprezentant Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej dołączył do grona jednego z czterech zwycięzców w kategoriach rozgrywek, tym samym zamykając już ich listę.

Szachy to zdecydowanie gra, która nie należy do najłatwiejszych. Obecne w finałach reprezentanci Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej nie mieli więc łatwej drogi do Warszawy. Dzięki swoim umiejętnościom pozostawili w tyle całą swoją konkurencję i zaprezentowali show, które dostarczyło nam świetnych emocji!

Wyrównany pojedynek świetnych zawodników zaaowocował 2 partiami, dzięki którym mogliśmy rozstrzygnąć kto jest najlepszy w szkolne szachy! Został nim reprezentant Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej, który nie krył swojej radości po zakończonym spotkaniu, tym samym zgarniając znakomite nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Dziękujemy Wam za tak liczne grono kibiców podczas rozgrywek każdej z czterech gier finałowych. Mamy nadzieję, że każdy zespół dostarczył Wam niesamowitego fun’u i jeszcze większej ilości emocji, które zapamiętacie przynajmniej do kolejnego sezonu Predator Games!